Valgrega

Kärt Tomingas (vokaal)
Külli- Katre Esken (klahvpillid)
Raimond Mägi (bass)
Elvis Jakobson (löökpillid)

7. oktoobril 2018 saanuks armastatud laululooja Raimond Valgre 105-aastaseks. Laulame Valgre laule, sest tunneme seal ära iseenda, sest need meloodiad puudutavad hinge.

Meie esituses koorub mõnest loost välja ka varju jäänud tundeid , mõtteid, omamoodi hetketaju.


Eesti Kontsert soovitab:
Näitleja ja laulja Kärt Tomingas on töötanud erinevates Eesti ja Soome teatrites ning teinud kaasa filmides, muusika-, draama- ja telelavastustes (viimastest meenub paljudele osatäitmine teleseriaalis „Alpimaja“) nii kodu- kui ka välismaal. Täna on Kärt Tomingas ka näitlejatöö ning eneseväljenduse õppejõud erinevates kõrgkoolides (sealhulgas Eesti Kõrgem Muusika- ja Teatriakadeemia, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool) ja Polygoni teatrikoolis ja Gaia koolis.

2017. aasta veebruaris esitles lauljatar oma neljandat autoriplaati “Tähistus”., mille muusika, nagu Tomingasel ikka, on teksti väärtustav, vaimsusse püüdev, rõõmustavalt rikka helikeelega ning vaimustava vokaalse vabadusega esitatud.

Tehniline:

Vajalik kohapealne helivõimendus ning helitehnik ning võimalusel ka valgusmeister intiimsema meeleolu ja kontserdikeskkonna loomiseks.
Helilahendus ei ole keeruline, reeglina saame hakkama kultuurikeskuses kohalike jõududega ning helimeistriga, kes eelnevalt teab, et võimendada tuleb 4 muusikut.

Aeg: vastavalt kokkuleppele
Email again:
Eelmine
Kristiina Rokashevich (klaver)

Vastused puuduvad

Email again: