Kärt Tomingas Trio

Kärt Tomingas (laul) -  Külli-Katri Esken (klahvpillid) - Meelis Sütt (löökpillid)
"Armas kuulaja,

Kärt Tomingas Trio on tegutsenud veidi üle aasta, aga koos on muusikud mänginud juba kunagises ansamblis “Park”. Uuesti saadi kokku seoses Kärdi autoriplaadi “Tähistus” salvestustel 2016. aastal, kus nimetatud kolmele lisandus abiväena mitmeid suurepäraseid eesti muusikuid. Trio kavas on Kärt Tomingas'e laulud, milledes elemente nii folgist, rock’ist kui džässist.
Olulised on ka autoriloomingu aluseks olevad tekstid. Peale Kärdi tekstide on viisid leidnud Betti Alveri, Artur Alliksaare, Tõnu Õnnepalu, Viivi Luige, Jaan Kaplinski. Doris Kareva, Max Harnooni ja teiste väärt poeetide looming. Kontserdid taotlevad vahetut suhtlemist publikuga ning ühise energiaruumi loomist".
Kärt Tomingas

Kontserdiajad- vastavalt kokkuleppele
(Foto Annika Haas)
Eesti Kontsert soovitab:
Näitleja ja laulja Kärt Tomingas on töötanud erinevates Eesti ja Soome teatrites ning teinud kaasa filmides, muusika-, draama- ja telelavastustes (viimastest meenub paljudele osatäitmine teleseriaalis „Alpimaja“) nii kodu- kui ka välismaal. Täna on Kärt Tomingas ka näitlejatöö ning eneseväljenduse õppejõud erinevates kõrgkoolides (sealhulgas Eesti Kõrgem Muusika- ja Teatriakadeemia, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool) ja Polygoni teatrikoolis ja Gaia koolis.
Lauljana on Kärt olnud viimastel aastatel pisut vähem nähtav, kuid 2017. aasta veebruaris esitleb lauljatar oma täna juba hästivarustatud müügikohtadest leitava autoriplaadi “Tähistus”. Muusika, nagu Tomingasel ikka on teksti väärtustav, vaimsusse püüdev, rõõmustavalt rikka helikeelega ning vaimustava vokaalse vabadusega esitatud.
Tehniline:
Vajalik kohapealne helivõimendus ning helitehnik ning valgusabi/meister intiimsema meeleolu ja kontserdikeskkonna loomiseks.
Helilahendus ei ole keeruline, reeglina saame hakkama kultuurikeskuses kohalike jõududega ning helimeistriga, kes eelnevalt teab, et võimendada tuleb 3 muusikut. (PA kõlarid + madalsageduskõlarid, 3 monitori 3 liinis, vokaalimikrofon ja stand, 2 di boxi, 2 balansseeritud pulkjuhet, ideaalis 2 overeheadi perkussioonile, 8 xlr juhet min., puldi ja esinemisalavaheline magistraal). 
Kontserdi algus üldreeglina kell 19 (varasemad soovid vajavad igakordset kooskõlastust). Kontserdi kestus or 1 tund.
Email again:
Eelmine
Improvisatsioonid teemal BACH
Järgmine
Argo & Arko klaveriduo

Vastused puuduvad

Email again: