Eesti Rahvusmeeskoor

KAVA 1  RAMi REGI
Rahvusmeeskoor, Celia Roose (vokaal, torupill), Tuule Kann (vokaal, kannel), Robert Jürjendal (kitarr, elektoonika), 

Dirigent Mikk Üleoja
Regilaul on laul, mis vajab laulmist. Iidsetesse tekstidesse kätketud sõnumid kõnetavad inimesi ka tänapäeval. Meile nii aktuaalsetena tunduvad teemad on juba ammu meie esivanematel välja lauldud. Seda tuleb teha ikka taas ja taas. Meeshäälte sõnumit rikastavad ja seavad muusikalistesse mustritesse ansambli ambient’likud kandle-, kitarri- ja elektroonikakõlad.
Vabad kontserdikuupäevad  22 - 23 - 24 - 28 - 29 november 2018
KAVA 2
Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert
Dirigent Rasmus Puur
Vaba kontserdikuupäevad 20.detsember 2018 (kava kasutab orelit)
Algselt a cappella-teoseid esitanud Gustav Ernesaksa algatusel kogunenud meeskoor on tänaseks kasvanud kogu maailmas tuntud professionaalseks kollektiiviks.
Koor salvestab regulaarselt Eesti Rahvusringhäälingule, koostööd on tehtud ka firmadega Deutsche Grammophon, Sony, Finlandia,  Alba Records, GB Records, Virgin Classics ja Aurora.
2004. aastal võitis RAM koorimuusika kategoorias Eesti esimese Grammy.

Eesti Rahvusmeeskoor on oma pika tegutsemisloo jooksul andnud kokku pea 6500 kontserti. Alates 2011. aastast on koori kunstiline juht ja peadirigent Mikk Üleoja.

Tehnilised tingimused:
mõistliku suurusega kontserdisaal, ka pühakoda, ideaalis võimalus kasutada kooripoodiume, helivõimenduse ning helimeistri olemasolu kontserdipaigas (instrumentaalsolistide võimendus).
Email again:
Eelmine
"Jälle need klassikatähed!" Marten Altrov (klarnet), Johan Randvere (klaver)
Järgmine
Henri Zibo (akordion)

Vastused puuduvad

Email again: